306 cards found.
Name Type Mana Cost Rarity Artist
Abbot of Keral Keep Creature – Human Monk   {1}{R} Special Deruchenko Alexander
Abhorrent Overlord Creature – Demon   {5}{B}{B} Special Dave Kendall
Abzan Ascendancy Enchantment –   {W}{B}{G} Special Mark Winters
Ajani Vengeant Legendary Planeswalker – Ajani   {2}{R}{W} Special Jason Chan
Akoum Firebird Creature – Phoenix   {2}{R}{R} Special Chris Rahn
Akoum Hellkite Creature – Dragon   {4}{R}{R} Special Jaime Jones
Alesha, Who Smiles at Death Legendary Creature – Human Warrior   {2}{R} Special Anastasia Ovchinnikova
Alhammarret, High Arbiter Legendary Creature – Sphinx   {5}{U}{U} Special Richard Wright
Aligned Hedron Network Artifact –   {4} Special Richard Wright
Allosaurus Rider Creature – Elf Warrior   {5}{G}{G} Special Daren Bader
Ally Encampment Land –   Special Jonas De Ro
Anafenza, Kin-Tree Spirit Legendary Creature – Spirit Soldier   {W}{W} Special Ryan Yee
Anafenza, the Foremost Legendary Creature – Human Soldier   {W}{B}{G} Special James Ryman
Angelic Captain Creature – Angel Ally   {3}{R}{W} Special Volkan Baga
Ankle Shanker Creature – Goblin Berserker   {2}{R}{W}{B} Special Zoltan Boros
Anthousa, Setessan Hero Legendary Creature – Human Warrior   {3}{G}{G} Special Howard Lyon
Arashin Foremost Creature – Human Warrior   {1}{W}{W} Special David Palumbo
Arashin Sovereign Creature – Dragon   {5}{G}{W} Special Dan Scott
Arbiter of the Ideal Creature – Sphinx   {4}{U}{U} Special Johann Bodin
Arcbond Instant –   {2}{R} Special Slawomir Maniak
Archdemon of Greed Creature – Demon   Special Kev Walker
Archfiend of Depravity Creature – Demon   {3}{B}{B} Special Daarken
Archon of the Triumvirate Creature – Archon   {5}{W}{U} Special Svetlin Velinov
Atarka's Command Instant –   {R}{G} Special Chris Rahn
Atarka, World Render Legendary Creature – Dragon   {5}{R}{G} Special Karl Kopinski
Avalanche Tusker Creature – Elephant Warrior   {2}{G}{U}{R} Special Matt Stewart
Avatar of Discord Creature – Avatar   {B/R}{B/R}{B/R} Special rk post
Avatar of Hope Creature – Avatar   {6}{W}{W} Special rk post
Avatar of the Resolute Creature – Avatar   {G}{G} Special Jeff Simpson
Barrage Tyrant Creature – Eldrazi   {4}{R} Special Chris Rahn
Beast of Burden Artifact Creature – Golem   {6} Special Ron Spears
Beastcaller Savant Creature – Elf Shaman Ally   {1}{G} Special Anthony Palumbo
Blessed Reincarnation Instant –   {3}{U} Special Kev Walker
Blight Herder Creature – Eldrazi Processor   {5} Special Todd Lockwood
Blood-Chin Fanatic Creature – Orc Warrior   {1}{B}{B} Special David Palumbo
Bloodlord of Vaasgoth Creature – Vampire Warrior   {3}{B}{B} Special Min Yum
Bloodsoaked Champion Creature – Human Warrior   {B} Special Aaron Miller
Boltwing Marauder Creature – Dragon   {3}{B}{R} Special Raymond Swanland
Bring to Light Sorcery –   {3}{G}{U} Special Jonas De Ro
Brood Butcher Creature – Eldrazi Drone   {3}{B}{G} Special Daarken
Brutal Expulsion Instant –   {2}{U}{R} Special Victor Adame Minguez
Brutal Hordechief Creature – Orc Warrior   {3}{B} Special Tyler Jacobson
Butcher of the Horde Creature – Demon   {1}{R}{W}{B} Special Karl Kopinski
Canopy Vista Land – Forest Plains   Special Adam Paquette
Carnival Hellsteed Creature – Nightmare Horse   {4}{B}{R} Special Min Yum
Celestial Archon Enchantment Creature – Archon   {3}{W}{W} Special Wesley Burt
Chandra's Ignition Sorcery –   {3}{R}{R} Special Eric Deschamps
Chandra, Fire of Kaladesh Legendary Creature – Human Shaman   {1}{R}{R} Special Eric Deschamps
Cinder Glade Land – Mountain Forest   Special Adam Paquette
Comet Storm Instant –   {X}{R}{R} Special Tomasz Jedruszek
Conduit of Ruin Creature – Eldrazi   {6} Special Slawomir Maniak
Consuming Aberration Creature – Horror   {3}{U}{B} Special Volkan Baga
Corpsejack Menace Creature – Fungus   {2}{B}{G} Special Vincent Proce
Crackling Doom Instant –   {R}{W}{B} Special Yohann Schepacz
Crater Elemental Creature – Elemental   {2}{R} Special Svetlin Velinov
Crater's Claws Sorcery –   {X}{R} Special Noah Bradley
Daghatar the Adamant Legendary Creature – Human Warrior   {3}{W} Special Zack Stella
Damnable Pact Sorcery –   {X}{B}{B} Special Zack Stella
Dark Petition Sorcery –   {3}{B}{B} Special Igor Kieryluk
Dawnbringer Charioteers Creature – Human Soldier   {2}{W}{W} Special Volkan Baga
Deathbringer Regent Creature – Dragon   {5}{B}{B} Special Adam Paquette
Defiant Bloodlord Creature – Vampire   {5}{B}{B} Special Craig J Spearing
Deflecting Palm Instant –   {R}{W} Special Eric Deschamps
Demigod of Revenge Creature – Spirit Avatar   {B/R}{B/R}{B/R}{B/R}{B/R} Special Izzy
Den Protector Creature – Human Warrior   {1}{G} Special Viktor Titov
Desolation Twin Creature – Eldrazi   {10} Special Jack Wang
Despoiler of Souls Creature – Horror   {B}{B} Special Greg Staples
Dig Through Time Instant –   {6}{U}{U} Special Ryan Yee
Dirtcowl Wurm Creature – Wurm   {4}{G} Special Dan Frazier
Djinn Illuminatus Creature – Djinn   {5}{U/R}{U/R} Special Michael Sutfin
Doomwake Giant Enchantment Creature – Giant   {4}{B} Special Nils Hamm
Door of Destinies Artifact –   {4} Special Rob Alexander
Dragon Broodmother Creature – Dragon   {2}{R}{R}{R}{G} Special Jean-Sébastien Rossbach
Dragon-Style Twins Creature – Human Monk   {3}{R}{R} Special Wesley Burt
Dragonlord Atarka Legendary Creature – Elder Dragon   {5}{R}{G} Special Karl Kopinski
Dragonlord Dromoka Legendary Creature – Elder Dragon   {4}{G}{W} Special Eric Deschamps
Dragonlord Kolaghan Legendary Creature – Elder Dragon   {4}{B}{R} Special Jaime Jones
Dragonlord Ojutai Legendary Creature – Elder Dragon   {3}{W}{U} Special Chase Stone
Dragonlord Silumgar Legendary Creature – Elder Dragon   {4}{U}{B} Special Steven Belledin
Dragonmaster Outcast Creature – Human Shaman   {R} Special Raymond Swanland
Dragonscale General Creature – Human Warrior   {3}{W} Special Volkan Baga
Drana, Liberator of Malakir Legendary Creature – Vampire Ally   {1}{B}{B} Special Mike Bierek
Dromoka's Command Instant –   {G}{W} Special James Ryman
Dromoka, the Eternal Legendary Creature – Dragon   {3}{G}{W} Special Eric Deschamps
Drowner of Hope Creature – Eldrazi   {5}{U} Special Tomasz Jedruszek
Duneblast Sorcery –   {4}{W}{B}{G} Special Ryan Alexander Lee
Dust Stalker Creature – Eldrazi   {2}{B}{R} Special Clint Cearley
Dwynen, Gilt-Leaf Daen Legendary Creature – Elf Warrior   {2}{G}{G} Special Johannes Voss
Eater of Hope Creature – Demon   {5}{B}{B} Special Mathias Kollros
Ember Swallower Creature – Elemental   {2}{R}{R} Special Vincent Proce
Embermaw Hellion Creature – Hellion   {3}{R}{R} Special James Paick
Emeria Shepherd Creature – Angel   {5}{W}{W} Special Cynthia Sheppard
Emrakul, the Aeons Torn Legendary Creature – Eldrazi   {15} Special Justin Sweet
Endless One Creature – Eldrazi   {X} Special Jason Felix
Evolutionary Leap Enchantment –   {1}{G} Special Chris Rahn
Exert Influence Sorcery –   {4}{U} Special Magali Villeneuve
Exquisite Firecraft Sorcery –   {1}{R}{R} Special Chase Stone
False Prophet Creature – Human Cleric   {2}{W}{W} Special Eric Peterson
Fathom Feeder Creature – Eldrazi Drone   {U}{B} Special Clint Cearley
Fathom Mage Creature – Human Wizard   {2}{G}{U} Special Dan Scott
Felidar Sovereign Creature – Cat Beast   {4}{W}{W} Special Zoltan Boros & Gabor Szikszai
Feral Throwback Creature – Beast   {4}{G}{G} Special Carl Critchlow
Flamerush Rider Creature – Human Warrior   {4}{R} Special Min Yum
Flamewake Phoenix Creature – Phoenix   {1}{R}{R} Special Min Yum
Flying Crane Technique Instant –   {3}{U}{R}{W} Special Jack Wang
Foe-Razer Regent Creature – Dragon   {5}{G}{G} Special Lucas Graciano
Forgestoker Dragon Creature – Dragon   {4}{R}{R} Special Lucas Graciano
Foundry Champion Creature – Elemental Soldier   {4}{R}{W} Special James Ryman
From Beyond Enchantment –   {3}{G} Special Mathias Kollros
Fungal Shambler Creature – Fungus Beast   {4}{B}{G}{U} Special Jim Nelson
Gaea's Revenge Creature – Elemental   {5}{G}{G} Special Kekai Kotaki
Gideon's Phalanx Instant –   {5}{W}{W} Special James Ryman
Gideon, Ally of Zendikar Legendary Planeswalker – Gideon   {2}{W}{W} Special Eric Deschamps
Gilt-Leaf Winnower Creature – Elf Warrior   {3}{B}{B} Special Viktor Titov
Gleancrawler Creature – Insect Horror   {3}{B/G}{B/G}{B/G} Special Jeremy Jarvis
Glissa, the Traitor Legendary Creature – Zombie Elf   {B}{G}{G} Special Steve Argyle
Glory Creature – Incarnation   {3}{W}{W} Special Donato Giancola
Goblin Piledriver Creature – Goblin Warrior   {1}{R} Special Matt Cavotta
Graveblade Marauder Creature – Human Warrior   {2}{B} Special Jason Rainville
Greenwarden of Murasa Creature – Elemental   {4}{G}{G} Special Eric Deschamps
Grim Haruspex Creature – Human Wizard   {2}{B} Special Seb McKinnon
Grove of the Guardian Land –   Special Yeong-Hao Han
Gruesome Slaughter Sorcery –   {6} Special Aleksi Briclot
Guardian of Tazeem Creature – Sphinx   {3}{U}{U} Special Zack Stella
Guul Draz Overseer Creature – Vampire   {4}{B}{B} Special Karl Kopinski
Harbinger of the Hunt Creature – Dragon   {3}{R}{G} Special Aaron Miller
Harbinger of the Tides Creature – Merfolk Wizard   {U}{U} Special Svetlin Velinov
Hardened Scales Enchantment –   {G} Special Mark Winters
Helm of Kaldra Legendary Artifact – Equipment   {3} Special Donato Giancola
Herald of Anafenza Creature – Human Soldier   {W} Special Aaron Miller
Hero of Bladehold Creature – Human Knight   {2}{W}{W} Special Scott Chou
Hero of Goma Fada Creature – Human Knight Ally   {4}{W} Special Lake Hurwitz
Heroes' Bane Creature – Hydra   {3}{G}{G} Special Volkan Baga
Hidden Dragonslayer Creature – Human Warrior   {1}{W} Special Anastasia Ovchinnikova
High Sentinels of Arashin Creature – Bird Soldier   {3}{W} Special James Ryman
Hixus, Prison Warden Legendary Creature – Human Soldier   {3}{W}{W} Special Chris Rallis
Honored Hierarch Creature – Human Druid   {G} Special Matt Stewart
Howlpack Alpha Creature – Werewolf   Special Ryan Pancoast
Hypersonic Dragon Creature – Dragon   {3}{U}{R} Special Volkan Baga
Icefall Regent Creature – Dragon   {3}{U}{U} Special David Gaillet
Icy Blast Instant –   {X}{U} Special Eric Deschamps
Indulgent Tormentor Creature – Demon   {3}{B}{B} Special Karl Kopinski
Ink-Eyes, Servant of Oni Legendary Creature – Rat Ninja   {4}{B}{B} Special Ron Spears
Ire Shaman Creature – Orc Shaman   {1}{R} Special Jack Wang
Ivorytusk Fortress Creature – Elephant   {2}{W}{B}{G} Special Jasper Sandner
Jace, Vryn's Prodigy Legendary Creature – Human Wizard   {1}{U} Special Jaime Jones
Jeering Instigator Creature – Goblin Rogue   {1}{R} Special William Murai
Jeskai Ascendancy Enchantment –   {U}{R}{W} Special Dan Scott
Jeskai Infiltrator Creature – Human Monk   {2}{U} Special Cynthia Sheppard
Kheru Lich Lord Creature – Zombie Wizard   {3}{B}{G}{U} Special Karl Kopinski
Kiora, Master of the Depths Legendary Planeswalker – Kiora   {2}{G}{U} Special Jason Chan
Kiyomaro, First to Stand Legendary Creature – Spirit   {3}{W}{W} Special Ittoku
Knight of the White Orchid Creature – Human Knight   {W}{W} Special Mark Zug
Kolaghan's Command Instant –   {1}{B}{R} Special Daarken
Kolaghan, the Storm's Fury Legendary Creature – Dragon   {3}{B}{R} Special Jaime Jones
Korlash, Heir to Blackblade Legendary Creature – Zombie Warrior   {2}{B}{B} Special Richard Kane Ferguson
Kothophed, Soul Hoarder Legendary Creature – Demon   {4}{B}{B} Special Jakub Kasper
Kytheon's Irregulars Creature – Human Soldier   {2}{W}{W} Special Mark Winters
Kytheon, Hero of Akros Legendary Creature – Human Soldier   {W} Special Willian Murai
Languish Sorcery –   {2}{B}{B} Special Jeff Simpson
Lantern Scout Creature – Human Scout Ally   {2}{W} Special Steven Belledin
Laquatus's Champion Creature – Nightmare Horror   {4}{B}{B} Special Greg Staples
Lightning Dragon Creature – Dragon   {2}{R}{R} Special Ron Spencer
Liliana, Heretical Healer Legendary Creature – Human Cleric   {1}{B}{B} Special Karla Ortiz
Living Lore Creature – Avatar   {3}{U} Special Jason Felix
Lotus Bloom Artifact –   Special Christopher Rush
Lu Bu, Master-at-Arms Legendary Creature – Human Soldier Warrior   {5}{R} Special Gao Jianzhang
Lumbering Falls Land –   Special Titus Lunter
Malfegor Legendary Creature – Demon Dragon   {2}{B}{B}{R}{R} Special Karl Kopinski
Managorger Hydra Creature – Hydra   {2}{G} Special Lucas Graciano
March from the Tomb Sorcery –   {3}{W}{B} Special Lake Hurwitz
Mardu Ascendancy Enchantment –   {R}{W}{B} Special Jason Chan
Mardu Strike Leader Creature – Human Warrior   {2}{B} Special Jason Rainville
Master of Pearls Creature – Human Monk   {1}{W} Special David Gaillet
Mastery of the Unseen Enchantment –   {1}{W} Special Daniel Ljunggren
Mayor of Avabruck Creature – Human Advisor Werewolf   {1}{G} Special Ryan Pancoast
Maze's End Land –   Special Cliff Childs
Megantic Sliver Creature – Sliver   {5}{G} Special Lucas Graciano
Mercurial Pretender Creature – Shapeshifter   {4}{U} Special Karla Ortiz
Mizzium Meddler Creature – Vedalken Wizard   {2}{U} Special Johann Bodin
Monstrous Hound Creature – Hound   {3}{R} Special Dermot Power
Moonsilver Spear Artifact – Equipment   {4} Special Nic Klein
Munda, Ambush Leader Legendary Creature – Kor Ally   {2}{R}{W} Special Johannes Voss
Myth Realized Enchantment –   {W} Special Jason Rainville
Narset, Enlightened Master Legendary Creature – Human Monk   {3}{U}{R}{W} Special Magali Villeneuve
Necromaster Dragon Creature – Dragon   {3}{U}{B} Special Mark Zug
Necropolis Fiend Creature – Demon   {7}{B}{B} Special Seb McKinnon
Nessian Wilds Ravager Creature – Hydra   {4}{G}{G} Special Kev Walker
Nissa's Renewal Sorcery –   {5}{G} Special Lius Lasahido
Nissa's Revelation Sorcery –   {5}{G}{G} Special Izzy
Nissa, Vastwood Seer Legendary Creature – Elf Scout   {2}{G} Special Wesley Burt
Noyan Dar, Roil Shaper Legendary Creature – Merfolk Ally   {3}{W}{U} Special Karl Kopinski
Ob Nixilis Reignited Legendary Planeswalker – Nixilis   {3}{B}{B} Special Chris Rahn
Oblivion Sower Creature – Eldrazi   {6} Special Jaime Jones
Ojutai's Command Instant –   {2}{W}{U} Special Willian Murai
Ojutai, Soul of Winter Legendary Creature – Dragon   {5}{W}{U} Special Chase Stone
Omnath, Locus of Rage Legendary Creature – Elemental   {3}{R}{R}{G}{G} Special Brad Rigney
Oran-Rief Hydra Creature – Hydra   {4}{G}{G} Special Chris Rahn
Oros, the Avenger Legendary Creature – Dragon   {3}{R}{W}{B} Special Daren Bader
Outland Colossus Creature – Giant   {3}{G}{G} Special Ryan Pancoast
Overbeing of Myth Creature – Spirit Avatar   {G/U}{G/U}{G/U}{G/U}{G/U} Special Zoltan Boros & Gabor Szikszai
Overtaker Creature – Merfolk Spellshaper   {1}{U} Special Clyde Caldwell
Painful Truths Sorcery –   {2}{B} Special Winona Nelson
Part the Waterveil Sorcery –   {4}{U}{U} Special Titus Lunter
Phytotitan Creature – Plant Elemental   {4}{G}{G} Special Marco Nelor
Pia and Kiran Nalaar Legendary Creature – Human Artificer   {2}{R}{R} Special Eric Deschamps
Pitiless Horde Creature – Orc Berserker   {2}{B} Special Viktor Titov
Plains Basic Land – Plains   Basic Land Eric Deschamps
Planar Outburst Sorcery –   {3}{W}{W} Special Vincent Proce
Prairie Stream Land – Plains Island   Special Adam Paquette
Priest of the Blood Rite Creature – Human Cleric   {3}{B}{B} Special David Palumbo
Prism Array Enchantment –   {4}{U} Special Philip Straub
Pristine Skywise Creature – Dragon   {4}{W}{U} Special Adam Paquette
Profaner of the Dead Creature – Naga Wizard   {3}{U} Special Vincent Proce
Quarantine Field Enchantment –   {X}{X}{W}{W} Special Daarken
Questing Phelddagrif Creature – Phelddagrif   {1}{G}{W}{U} Special Matt Cavotta
Radiant Flames Sorcery –   {2}{R} Special Slawomir Maniak
Raging Kavu Creature – Kavu   {1}{R}{G} Special Arnie Swekel
Rakshasa Vizier Creature – Cat Demon   {2}{B}{G}{U} Special Nils Hamm
Rally the Ancestors Instant –   {X}{W}{W} Special Nils Hamm
Rampaging Baloths Creature – Beast   {4}{G}{G} Special Eric Deschamps
Rathi Assassin Creature – Zombie Mercenary Assassin   {2}{B}{B} Special Dana Knutson
Rattleclaw Mystic Creature – Human Shaman   {1}{G} Special Tyler Jacobson
Ravenous Demon Creature – Demon   {3}{B}{B} Special Kev Walker
Relic Seeker Creature – Human Soldier   {1}{W} Special Volkan Baga
Resolute Archangel Creature – Angel   {5}{W}{W} Special Winona Nelson
Revenant Creature – Spirit   {4}{B} Special Terese Nielsen
Rubblehulk Creature – Elemental   {4}{R}{G} Special Cliff Childs
Ruinous Path Sorcery –   {1}{B}{B} Special Jaime Jones
Ryusei, the Falling Star Legendary Creature – Dragon Spirit   {5}{R} Special Nottsuo
Sage of the Inward Eye Creature – Djinn Wizard   {2}{U}{R}{W} Special Chase Stone
Sage-Eye Avengers Creature – Djinn Monk   {4}{U}{U} Special Dan Scott
Sanctum of Ugin Land –   Special James Paick
Sandsteppe Mastodon Creature – Elephant   {5}{G}{G} Special James Zapata
Scab-Clan Berserker Creature – Human Berserker   {1}{R}{R} Special Dave Kendall
Scatter to the Winds Instant –   {1}{U}{U} Special Raymond Swanland
Scourge of Fleets Creature – Kraken   {5}{U}{U} Special Adam Paquette
Serpentine Spike Sorcery –   {5}{R}{R} Special Jaime Jones
Shaman of the Great Hunt Creature – Orc Shaman   {3}{R} Special Ryan Alexander Lee
Shamanic Revelation Sorcery –   {3}{G}{G} Special Cynthia Sheppard
Shambling Vent Land –   Special Jung Park
Sheoldred, Whispering One Legendary Creature – Praetor   {5}{B}{B} Special Jason Felix
Shield of Kaldra Legendary Artifact – Equipment   {4} Special Donato Giancola
Shipbreaker Kraken Creature – Kraken   {4}{U}{U} Special Svetlin Velinov
Shrine of the Forsaken Gods Land –   Special Daniel Ljunggren
Shu Yun, the Silent Tempest Legendary Creature – Human Monk   {2}{U} Special David Gaillet
Sidisi, Brood Tyrant Legendary Creature – Naga Shaman   {1}{B}{G}{U} Special Karl Kopinski
Sidisi, Undead Vizier Legendary Creature – Zombie Naga   {3}{B}{B} Special Min Yum
Siege Dragon Creature – Dragon   {5}{R}{R} Special Steve Prescott
Siege Rhino Creature – Rhino   {1}{W}{B}{G} Special Volkan Baga
Silent Sentinel Creature – Archon   {5}{W}{W} Special Kev Walker
Silent Specter Creature – Specter   {4}{B}{B} Special Daren Bader
Silumgar Assassin Creature – Human Assassin   {1}{B} Special Yohann Schepacz
Silumgar's Command Instant –   {3}{U}{B} Special Nils Hamm
Silumgar, the Drifting Death Legendary Creature – Dragon   {4}{U}{B} Special Steven Belledin
Sire of Stagnation Creature – Eldrazi   {4}{U}{B} Special Tyler Jacobson
Smoldering Marsh Land – Swamp Mountain   Special Adam Paquette
Smothering Abomination Creature – Eldrazi   {2}{B}{B} Special Aleksi Briclot
Soul Collector Creature – Vampire   {3}{B}{B} Special Matthew D. Wilson
Soulblade Djinn Creature – Djinn   {3}{U}{U} Special Viktor Titov
Soulfire Grand Master Creature – Human Monk   {1}{W} Special Johannes Voss
Soulflayer Creature – Demon   {4}{B}{B} Special Seb McKinnon
Spawn of Thraxes Creature – Dragon   {5}{R}{R} Special Jason Rainville
Stone-Tongue Basilisk Creature – Basilisk   {4}{G}{G}{G} Special Wayne England
Stratus Dancer Creature – Djinn Monk   {1}{U} Special Anastasia Ovchinnikova
Sultai Ascendancy Enchantment –   {B}{G}{U} Special Karl Kopinski
Sun Titan Creature – Giant   {4}{W}{W} Special Chris Rahn
Sunken Hollow Land – Island Swamp   Special Adam Paquette
Sunscorch Regent Creature – Dragon   {3}{W}{W} Special Matt Stewart
Supplant Form Instant –   {4}{U}{U} Special Adam Paquette
Surrak Dragonclaw Legendary Creature – Human Warrior   {2}{G}{U}{R} Special Jaime Jones
Surrak, the Hunt Caller Legendary Creature – Human Warrior   {2}{G}{G} Special Wesley Burt
Sword of Kaldra Legendary Artifact – Equipment   {4} Special Donato Giancola
Talent of the Telepath Sorcery –   {2}{U}{U} Special Peter Mohrbacher
Tasigur, the Golden Fang Legendary Creature – Human Shaman   {5}{B} Special Chris Rahn
Temur Ascendancy Enchantment –   {G}{U}{R} Special Jaime Jones
Thopter Spy Network Enchantment –   {2}{U}{U} Special Jung Park
Thousand Winds Creature – Elemental   {4}{U}{U} Special Raymond Swanland
Thunderbreak Regent Creature – Dragon   {2}{R}{R} Special Ryan Pancoast
Torrent Elemental Creature – Elemental   {4}{U} Special James Paick
Tragic Arrogance Sorcery –   {3}{W}{W} Special Winona Nelson
Trail of Mystery Enchantment –   {1}{G} Special Raymond Swanland
Trap Essence Instant –   {G}{U}{R} Special Raymond Swanland
Treasury Thrull Creature – Thrull   {4}{W}{B} Special Lucas Graciano
Ugin's Insight Sorcery –   {3}{U}{U} Special Tyler Jacobson
Ulamog, the Ceaseless Hunger Legendary Creature – Eldrazi   {10} Special Michael Komarck
Undergrowth Champion Creature – Elemental   {1}{G}{G} Special Tyler Jacobson
Utter End Instant –   {2}{W}{B} Special Mark Winters
Vampire Nocturnus Creature – Vampire   {1}{B}{B}{B} Special Andrew Robinson
Veteran Warleader Creature – Human Soldier Ally   {1}{G}{W} Special Josu Hernaiz
Villainous Wealth Sorcery –   {X}{B}{G}{U} Special Erica Yang
Void Winnower Creature – Eldrazi   {9} Special Chase Stone
Volcanic Vision Sorcery –   {5}{R}{R} Special Noah Bradley
Vryn Wingmare Creature – Pegasus   {2}{W} Special Seb McKinnon
Warden of the First Tree Creature – Human   {G} Special Ryan Alexander Lee
Wasteland Strangler Creature – Eldrazi Processor   {2}{B} Special Jack Wang
Wildcall Sorcery –   {X}{G}{G} Special Adam Paquette
Willbreaker Creature – Human Wizard   {3}{U}{U} Special Dan Scott
Woodland Wanderer Creature – Elemental   {3}{G} Special Vincent Proce
Wren's Run Packmaster Creature – Elf Warrior   {3}{G} Special Steve Prescott
Wurmcoil Engine Artifact Creature – Wurm   {6} Special Raymond Swanland
Xathrid Gorgon Creature – Gorgon   {5}{B} Special Wesley Burt
Yasova Dragonclaw Legendary Creature – Human Warrior   {2}{G} Special Winona Nelson
Zada, Hedron Grinder Legendary Creature – Goblin Ally   {3}{R} Special Chris Rallis
Zurgo Bellstriker Legendary Creature – Orc Warrior   {R} Special Jason Rainville
Zurgo Helmsmasher Legendary Creature – Orc Warrior   {2}{R}{W}{B} Special Aleksi Briclot

No results found.
Bummer

306 cards found.