140 cards found.
Name Type Mana Cost Rarity Artist
Acquire Sorcery –   {3}{U}{U} Special Anthony Francisco
Aeronaut Tinkerer Creature – Human Artificer   {2}{U} Special William Murai
Ajani Steadfast Legendary Planeswalker – Ajani   {3}{W} Special Jae Lee
Ajani, Caller of the Pride Legendary Planeswalker – Ajani   {1}{W}{W} Special Steve Prescott
Alhammarret, High Arbiter Legendary Creature – Sphinx   {5}{U}{U} Special ???
Angel of Glory's Rise Creature – Angel   {5}{W}{W} Special James Ryman
Angelic Skirmisher Creature – Angel   {4}{W}{W} Special David Rapoza
Ankle Shanker Creature – Goblin Berserker   {2}{R}{W}{B} Special Steven Belledin
Arashin Sovereign Creature – Dragon   {5}{G}{W} Special David Palumbo
Archfiend of Depravity Creature – Demon   {3}{B}{B} Special Volkan Baga
Arena Land –   Special Rob Alexander
Arrest Enchantment – Aura   {2}{W} Special Christopher Moeller
Avalanche Tusker Creature – Elephant Warrior   {2}{G}{U}{R} Special Eric Deschamps
Barrage Tyrant Creature – Eldrazi   {4}{R} Special Slawomir Maniak
Birds of Paradise Creature – Bird   {G} Special Terese Nielsen
Bloodthrone Vampire Creature – Vampire   {1}{B} Special Steve Argyle
Blue Elemental Blast Instant –   {U} Special Richard Thomas
Boltwing Marauder Creature – Dragon   {3}{B}{R} Special Daarken
Bonescythe Sliver Creature – Sliver   {3}{W} Special Brad Rigney
Breath of Malfegor Instant –   {3}{B}{R} Special Alex Horley-Orlandelli
Brion Stoutarm Legendary Creature – Giant Warrior   {2}{R}{W} Special Zoltan Boros & Gabor Szikszai
Broodmate Dragon Creature – Dragon   {3}{B}{R}{G} Special Vance Kovacs
Cathedral of War Land –   Special Franz Vohwinkel
Celestial Colonnade Land –   Special Kekai Kotaki
Chandra's Fury Instant –   {4}{R} Special Volkan Baga
Chandra's Phoenix Creature – Phoenix   {1}{R}{R} Special Steve Argyle
Chandra, Pyromaster Legendary Planeswalker – Chandra   {2}{R}{R} Special Steve Prescott
Consume Spirit Sorcery –   {X}{1}{B} Special Dan Scott
Corrupt Sorcery –   {5}{B} Special Alex Horley-Orlandelli
Day of Judgment Sorcery –   {2}{W}{W} Special Kev Walker
Deepfathom Skulker Creature – Eldrazi   {5}{U} Special Raymond Swanland
Defiant Bloodlord Creature – Vampire   {5}{B}{B} Special Ben Maier
Devil's Play Sorcery –   {X}{R} Special Raymond Swanland
Dragon Fodder Sorcery –   {1}{R} Special Jesper Ejsing
Dragonlord's Servant Creature – Goblin Shaman   {1}{R} Special Carl Frank
Dragonscale General Creature – Human Warrior   {3}{W} Special William Murai
Dread Defiler Creature – Eldrazi   {6}{B} Special Joseph Meehan
Dreg Mangler Creature – Plant Zombie   {1}{B}{G} Special Svetlin Velinov
Drowner of Hope Creature – Eldrazi   {5}{U} Special James Zapata
Duress Sorcery –   {B} Special Michael Komarck
Dwynen, Gilt-Leaf Daen Legendary Creature – Elf Warrior   {2}{G}{G} Special ???
Eidolon of Blossoms Enchantment Creature – Spirit   {2}{G}{G} Special Seb McKinnon
Electrolyze Instant –   {1}{U}{R} Special Karl Kopinski
Evolving Wilds Land –   Special Noah Bradley
Faithless Looting Sorcery –   {R} Special Karl Kopinski
Fated Conflagration Instant –   {1}{R}{R}{R} Special Clint Cearley
Feast of Blood Sorcery –   {1}{B} Special Christopher Moeller
Fireball Sorcery –   {X}{R} Special Mark Tedin
Flamerush Rider Creature – Human Warrior   {4}{R} Special Viktor Titov
Foe-Razer Regent Creature – Dragon   {5}{G}{G} Special Svetlin Velinov
Frost Titan Creature – Giant   {4}{U}{U} Special Mike Sass
Garruk Wildspeaker Legendary Planeswalker – Garruk   {2}{G}{G} Special Nils Hamm
Garruk, Apex Predator Legendary Planeswalker – Garruk   {5}{B}{G} Special Jae Lee
Garruk, Caller of Beasts Legendary Planeswalker – Garruk   {4}{G}{G} Special Steve Prescott
Gaze of Granite Sorcery –   {X}{B}{B}{G} Special Dan Scott
Genesis Hydra Creature – Plant Hydra   {X}{G}{G} Special Peter Mohrbacher
Giant Badger Creature – Badger   {1}{G}{G} Special Liz Danforth
Gladehart Cavalry Creature – Elf Knight   {5}{G}{G} Special Dan Scott
Goblin Dark-Dwellers Creature – Goblin   {3}{R}{R} Special Karl Kopinski
Goblin Rabblemaster Creature – Goblin Warrior   {2}{R} Special Zoltan Boros
Grave Titan Creature – Giant   {4}{B}{B} Special Lucas Graciano
Gravecrawler Creature – Zombie   {B} Special Dave Kendall
Guul Draz Assassin Creature – Vampire Assassin   {B} Special Jason A. Engle
Hamletback Goliath Creature – Giant Warrior   {6}{R} Special Paolo Parente & Brian Snõddy
Harbinger of the Hunt Creature – Dragon   {3}{R}{G} Special Chris Rahn
Hero of Goma Fada Creature – Human Knight Ally   {4}{W} Special William Murai
High Tide Instant –   {U} Special Eric Deschamps
Hixus, Prison Warden Legendary Creature – Human Soldier   {3}{W}{W} Special ???
Honor of the Pure Enchantment –   {1}{W} Special Ralph Horsley
Inferno Titan Creature – Giant   {4}{R}{R} Special Sam Burley
Ivorytusk Fortress Creature – Elephant   {2}{W}{B}{G} Special Matt Stewart
Jace Beleren Legendary Planeswalker – Jace   {1}{U}{U} Special Aleksi Briclot
Jace, Memory Adept Legendary Planeswalker – Jace   {3}{U}{U} Special Steve Prescott
Jace, the Living Guildpact Legendary Planeswalker – Jace   {2}{U}{U} Special Jae Lee
Jaya Ballard, Task Mage Legendary Creature – Human Spellshaper   {1}{R}{R} Special Matt Cavotta
Karametra's Acolyte Creature – Human Druid   {3}{G} Special Dan Scott
Knight Exemplar Creature – Human Knight   {1}{W}{W} Special Jason Chan
Kor Skyfisher Creature – Kor Soldier   {1}{W} Special Dan Scott
Kothophed, Soul Hoarder Legendary Creature – Demon   {4}{B}{B} Special ???
Lightning Hounds Creature – Hound   {2}{R}{R} Special Andrew Robinson
Liliana Vess Legendary Planeswalker – Liliana   {3}{B}{B} Special Kekai Kotaki
Liliana of the Dark Realms Legendary Planeswalker – Liliana   {2}{B}{B} Special Steve Prescott
Magister of Worth Creature – Angel   {4}{W}{B} Special rk post
Mana Crypt Artifact –   {0} Special Mark Tedin
Memoricide Sorcery –   {3}{B} Special Erica Yang
Merfolk Mesmerist Creature – Merfolk Wizard   {1}{U} Special Jana Schirmer & Johannes Voss
Mirran Crusader Creature – Human Knight   {1}{W}{W} Special Karl Kopinski
Munda's Vanguard Creature – Kor Knight Ally   {4}{W} Special Deruchenko Alexander
Nalathni Dragon Creature – Dragon   {2}{R}{R} Special Michael Whelan
Necromaster Dragon Creature – Dragon   {3}{U}{B} Special Peter Mohrbacher
Nightveil Specter Creature – Specter   {U/B}{U/B}{U/B} Special Steven Belledin
Nissa Revane Legendary Planeswalker – Nissa   {2}{G}{G} Special Jaime Jones
Nissa, Worldwaker Legendary Planeswalker – Nissa   {3}{G}{G} Special Jae Lee
Ogre Arsonist Creature – Ogre   {4}{R} Special Chris Rahn
Ogre Battledriver Creature – Ogre Warrior   {2}{R}{R} Special Matt Stewart
Ojutai's Command Instant –   {2}{W}{U} Special Craig J Spearing
Oran-Rief Hydra Creature – Hydra   {4}{G}{G} Special Zack Stella
Phyrexian Rager Creature – Horror   {2}{B} Special Mark Tedin
Pia and Kiran Nalaar Legendary Creature – Human Artificer   {2}{R}{R} Special ???
Primordial Hydra Creature – Hydra   {X}{G}{G} Special Chase Stone
Pristine Skywise Creature – Dragon   {4}{W}{U} Special Dan Scott
Rakshasa Vizier Creature – Cat Demon   {2}{B}{G}{U} Special Peter Mohrbacher
Ratchet Bomb Artifact –   {2} Special Dan Scott
Rattleclaw Mystic Creature – Human Shaman   {1}{G} Special Min Yum
Relic Seeker Creature – Human Soldier   {1}{W} Special Deruchenko Alexander
Render Silent Instant –   {W}{U}{U} Special Kev Walker
Retaliator Griffin Creature – Griffin   {1}{R}{G}{W} Special Jesper Ejsing
Ruinous Path Sorcery –   {1}{B}{B} Special Aaron Miller
Sage of the Inward Eye Creature – Djinn Wizard   {2}{U}{R}{W} Special Anastasia Ovchinnikova
Sage-Eye Avengers Creature – Djinn Monk   {4}{U}{U} Special Viktor Titov
Scavenging Ooze Creature – Ooze   {1}{G} Special Dan Scott
Scent of Cinder Sorcery –   {1}{R} Special Carl Critchlow
Scythe Leopard Creature – Cat   {G} Special Winona Nelson
Serra Avatar Creature – Avatar   {4}{W}{W}{W} Special Igor Kieryluk
Sewers of Estark Instant –   {2}{B}{B} Special Melissa A. Benson
Shamanic Revelation Sorcery –   {3}{G}{G} Special Matt Stewart
Silver Drake Creature – Drake   {1}{W}{U} Special Allan Pollack
Silverblade Paladin Creature – Human Knight   {1}{W}{W} Special Todd Lockwood
Soul of Ravnica Creature – Avatar   {4}{U}{U} Special Lucas Graciano
Soul of Zendikar Creature – Avatar   {4}{G}{G} Special Eytan Zana
Spined Wurm Creature – Wurm   {4}{G} Special Keith Parkinson
Standstill Enchantment –   {1}{U} Special Matt Stewart
Stealer of Secrets Creature – Human Rogue   {2}{U} Special Michael C. Hayes
Steward of Valeron Creature – Human Druid Knight   {G}{W} Special Greg Staples
Sultai Charm Instant –   {B}{G}{U} Special Ryan Yee
Sunblast Angel Creature – Angel   {4}{W}{W} Special Jason Chan
Supreme Verdict Sorcery –   {1}{W}{W}{U} Special John Avon
Surgical Extraction Instant –   {B/P} Special Greg Staples
Sylvan Caryatid Creature – Plant   {1}{G} Special Lars Grant-West
Temur War Shaman Creature – Human Shaman   {4}{G}{G} Special Raymond Swanland
Terastodon Creature – Elephant   {6}{G}{G} Special Lars Grant-West
Treasure Hunt Sorcery –   {1}{U} Special Aleksi Briclot
Turnabout Instant –   {2}{U}{U} Special Dan Scott
Tyrant of Valakut Creature – Dragon   {5}{R}{R} Special Steven Belledin
Vampire Nocturnus Creature – Vampire   {1}{B}{B}{B} Special Jason Felix
Voidmage Husher Creature – Human Wizard   {3}{U} Special Ryan Pancoast
Warmonger Creature – Minotaur Monger   {3}{R} Special Heather Hudson
Wash Out Sorcery –   {3}{U} Special Volkan Baga
Windseeker Centaur Creature – Centaur   {1}{R}{R} Special Anson Maddocks
Xathrid Necromancer Creature – Human Wizard   {2}{B} Special Maciej Kuciara

No results found.
Bummer

140 cards found.